Корисні поради: Як відучитися гризти кінчик олівця або ручки?

Розглянемо кілька варіантів позбавлення від цієї дитячої, але від того не менш шкідливої звички. Між іншим, вчені, які вивчали цю звичку, прийшли до висновку, що “боброва” звичка, зароджується саме в дитинстві. Саме її існування пояснюється, тим, що в дитинстві, кожна дитина гризе небудь. Останнє робиться підсвідомо – таким чином, діти чешуть ясна, в момент зростання перших-молочних зубів.

Дуже часто позбутися «бобрових» повадок допомагають цукерки. Вони присипляють потреба організму – сунути щось в рот. Та, головне якщо ви хочете «гоїтися» цю проблему, то використовуйте тільки карамель, а ще краще льодяники. Останнє, вам так само допоможуть позбутися й від тютюнової залежності, у випадку якщо ви курите, і хочете позбутися звички, отруювати свої легені.

Ще, мабуть, найдієвіший засіб – правильно, тобто повноцінно і під час харчуватися. Обов’язково сніданок та обід. Не забуваєте, якщо ви гризете, шкільне приладдя, то наносите таку ж шкоду коли жуєте жуйку (ця інша тема). Ситий шлунок, часто рятує, від порию не усвідомленого роблення чогось погризти.

Якщо ж, не один з вищенаведених варіантів вам не допомогли, варто спробувати ще один, можна сказати радикальний спосіб. Мабуть, найдієвіше це змастити / просочити кінчики всіх олівців і ручок, якими ви користуєтеся яким-небудь гірким, але не пахучим речовиною. Так, і будьте акуратні, що б, не нашкодити собі ще більше, або попросту отруїтися. Повірте, при першій же, спробі погризти гіркий кінчик олівця або ручки, у вас мить і надовго зникне бажання залишитися «бобром».

Є, і ще одне, правда, що стосується тільки олівців. Як варіант можна купувати олівці, на кінчику якого вставлений ластик. Повірте, більш м’який матеріал, гризти не захочеться. А якщо вже і почнете його гризти, то посплевивая мікрочастинки ластику, гризти його знову вам не захочеться.

А ось, якщо, ще раз повернутися до ручок, то можна згадати і ще один спосіб позбутися від звички, яку ми розглядаємо. Спробуйте купити ручку не за 5 або 35 рублів, а дорожче. Якщо є можливість, придбайте собі позолочену ручку, або щось подібне. Перевірено багаторазово, любителі погризти, не стануть кусати ручку ділового класу. Людина відчуває, що потрібно відповідати рівню своїх аксесуарів, а погана звичка йде сама собою.