Весільні конкурси: Без слів, Мумія, Пелюшки, сорочечки, Любові болото не перешкода, Влуч у пляшку, Ласкавий їжачок, Вгадай цифру

Без слів
Інвентар. Картки з рядками хітів естради, приказками, прислів’ями.
Правила гри, весільного конкурсу. Учасникам необхідно без слів, за допомогою жестів і міміки, передати суть і зміст написаного. Ті, кому найбільше вдасться передати зміст фрази, отримують приз.
Мумія
Інвентар. Кілька рулонів туалетного паперу.
Правила гри, конкурсу. Гра розрахована на кілька пар. Один з пари – мумія. Другий – його / її замотує. Завдання, якнайшвидше замотати мумію. Оцінюється результат за якістю і швидкості.
Пелюшки, сорочечки
Інвентар. Дві ляльки, пелюшки
Правила гри, конкурсу. У грі беруть участь дві пари. Кожній видається лялька і пелюшка. Завдання пари сповити ляльку і перев’язати стрічечкою за допомогою однієї руки. Другими можна триматися один за одного, або тримати за спиною. Та пара, яка якісніше і швидше за все впорається, перемагає.
 
Любові болото не перешкода
Інвентар. Папір формату А4
Правила гри, конкурсу. Буде потрібно декілька пар. Кожному учаснику роздають по два аркуші паперу. Завдання пройти через «болото» по «купинах» – листам паперу. Необхідно стати на один аркуш двома ногами, другий покласти перед собою, стати на новий аркуш, і так продовжувати до тих пір, поки не дійде до коханої. Хто перший дійде, той і виграє.
Влуч у пляшку
Інвентар. Пляшки з широкою шийкою (1,5-2 см), мотузки, олівці, пов’язки.
Правила гри на весіллі, конкурсу. Для гри потрібні декілька пар. Чоловікам зав’язують очі, і дають в руки прив’язаний до мотузки олівець. Поруч ставлять порожні пляшки. Чоловіки, керуючись підказками своїх дружин повинні знайти пляшку і потрапити в неї олівцем. Виграє той, хто першим потрапить у пляшку.
Вгадай цифру
Інвентар. Ватман, заготовлені цифри
Правила гри, конкурсу. На папері напишіть цифри, які означають: день народження нареченої, її зріст, вага, розмір взуття, останні дві цифри року народження. Чоловікові необхідно відгадати значення цих цифр, якщо він не знає, нехай, щось зробить для нареченої.
 
Ласкавий їжачок
Інвентар. Коробок сірників, яблуко
Правила гри, конкурсу. У яблуко натикається сірників. Завдання молодих витягнути всі сірники з яблука, при цьому називаючи один одного пестливими іменами. В якості призу, використовуйте той же «лисе яблуко».