Весільні забави: одягни напарника, гордієвий вузол, танець з кулькою, естафета "ложка", бій яйцями, прищіпка.

ОДЯГНИ НАПАРНИКА 
Це командна гра. Учасники розбиваються по парах. 
Кожна пара вибирає собі наперед приготований пакет, в якому лежить набір одягу ( потрібно, щоб кількість і складність предметів була однаковою). Всім учасникам гри зав’язуються очі. По команді один з пари повинен на дотик одягнути на іншого одяг з пакету, що дістався йому, за одну хвилину. Перемагає пара, яка швидше і правильніше за інші “одягнеться”. Весело, коли в парі двоє чоловіків і їм дістається пакет з чисто жіночим одягом! 
ГОРДІЄВ ВУЗОЛ 
Необхідно наперед запастися 10 довгими стрічками однакового кольору. Для гри викликаються 10 найтверезіших учасників. Вони стають в круг. Посередині круга стоїть ведучий. Він збирає в кулак середини всіх стрічок. Учасники беруть кожний по кінцю стрічки і тягнуть по команді кожний на себе. Ведучий розтискає кулак, і пара, що утворюється на кінці кожної стрічки, цілується. 
Переможців немає, головне – посміятися. 
ТАНЕЦЬ З КУЛЬКОЮ 
Це дуже проста гра для всіх гостей. Ведучий оголошує гру і умови. Кожній парі дають по кульці. Вони ставлять кульку між собою і, утримуючи тілом, танцюють один з одним. При цьому руками чіпати кульку заборонено. 
Той, хто витримає випробування до кінця, – переможець. Хто упустить кульку або кулька лопне від «сильного тяжіння» партнерів один до одного, автоматично виключається з гри. Любителі активних рухів тіла можуть продовжувати танцювати «чисто для задоволення». 
Дуже весело і забавно буде використовувати для цього конкурсу безліч музичних уривків самих різних стилів, а головне – темпів. Краще почати з повільного танцю, учасникам буде здаватись, що це легко, але найсмішніше попереду. Коли зазвучить енергійна музика, а ще краще – рок-н-рол, ось це буде справжнє випробування! 
ЕСТАФЕТА «ЛОЖКА» 
В двох командах повинна бути однакова кількість людей, достатньо по 10 – 12. В одній команді тільки дівчата, в іншій – тільки чоловіки. Вони встають лицем один до одного, утворюючи живий коридор. 
Ведучий оголошує «старт». Задача гравців полягає в тому, щоб щонайшвидше пропустити ложку через власний одяг і встигнути передати її далі по ланцюжку. Чия ложка швидше дійде до останнього гравця, той і переможець. 
БІЙ ЯЙЦЯМИ 
Чоловікам прив’язують спереду поліетиленовий пакет з 2 сирими яйцями. Вони повинні, розгойдуючи пакет, ними стукатися. Виграє той у кого яйця залишаться цілими. 
ПРИЩІПКА 
Беруть участь декілька пар. Чоловікам зав’язують очі, можна зв’язати ще руки, а на одяг жінок причіплюються прищіпки (можна в найнесподіваніших місцях :)) Перемагає пара, в якій чоловік швидше за всіх збере прищіпки губами. Глядачі можуть підказувати, але не говорити точного розташування.